Pozycja w Internecie 3 Styczeń 2019

admin

Czym właściwie jest pozycja w Internecie? Każdy podmiot wchodzący do tego świata powinien sobie zadać takie pytanie, ponieważ w biznesie oczywistym jest, że każda firma stara się uzyskać pozycję jak najlepszą. W świecie realnym zrozumienie tego zjawiska jest intuicyjne. Firmy lepiej rozpoznawalne, często widziane, powszechne – to wszystko firmy, które mają dobrą pozycję. A w Internecie? Czy chodzi o zalew reklamami na każdym kroku? Raz, jest to nierealne finansowo, a dwa, wcale nie o to chodzi. W Internecie należy szukać dobrej pozycji w wyszukiwarkach internetowych i to właśnie zapewnia agencja interaktywna Activate. – www.activate.pl/aktywuj-pozycjonowanie-stron

Efekt wyszukiwarki

Wyszukujemy jakąś frazę w Internecie. Pojawia się lista wyników. Co nam daje fakt, że znajdziemy się na tej liście w okolicach szczytu lub na samym 1149162_road_light_streakswierzchu?

  • Jesteśmy lepsi od innych (www.activate.pl);

  • Mamy dobry produkt lub usługę;

  • Jesteśmy godni zaufania i pewni;

  • Istniejemy.

Powyższa lista ułożona została oczywiście z perspektywy typowego internauty, który nawet nie wie, co to jest pozycjonowanie stron WWW Poznań. Dla niego lista powstała waśnie w ten sposób, że wybrane zostały firmy duże, godne zaufania i posiadające najlepsze na rynku produkty, a nie stosujące jakieś metody pozycjonowania stron WWW w Poznaniu. Czy jest to wprowadzanie w błąd? Oczywiście nie, ponieważ firma poprzez pozycjonowanie stron internetowych Poznań gwarantuje sobie tylko ostatnią z wymienionych kwestii, czyli istnienie w oczach klienta. Firma z drugiej strony wyników nie istnieje, ponieważ potencjalny klient nigdy nawet na nią nie spojrzy.

1054201_www240_F_85183610_bYjEh4tfTB2RFwje1AZQGqk5j2M5szPKPozycjonując stronę internetową w Poznaniu…

Marketing, a konkretniej reklama i docieranie ze swoim przekazem do klienta, to tak naprawdę budowanie wizerunku. Pozycjonowanie jest fantastycznym narzędziem do realizacji tego celu, ponieważ jest to narzędzie neutralne, które informuje klienta, a nie próbuje go do czegoś przekonać. Specjaliści Activate w żadnym miejscu nie będą próbowali wmówić nikomu, że promowany przez nich serwis jest najlepszy i oferuje najlepsze produkty. Oni sprawią po prostu to, że kiedy klient będzie szukał produktu A, firma współpracująca z agencją interaktywną będzie na pierwszym miejscu w szeregu potencjalnych oferentów. A jest to bez wątpienia miejsce bardzo prestiżowe i zdecydowanie ułatwiające zakończenie procesu negocjacji realną umową kupna-sprzedaży.

Ten wpis opublikowano dnia czwartek, 3 Styczeń 2019 o godz. 12:00 w kategorii efektywna reklama. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentarze są wyłączone, ale możesz wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Komentowanie wyłączone.